CMS vinç sistemleri

CMS Vinç Sistemleri


CMS vinç sistemleri, çelik konstrüksiyon, özel makine imalatları, mühendislik proje ve servis hizmetleri konularında faaliyet gösteren, yüksek kalite standartlarına sahip bir endüstriyel gruptur. CMS Vinç Sistemleri, daha fazla müşteri verimliliği sağlamak adına yenilikçi ürünler ve hizmetlerle sürdürülebilir çözümler sunmaktadır.
FEM, DIN, TSE, CMAA normlarında imalat yapan CMS Vinç Sistemleri, TSE ve ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi sertifikalarına sahiptir. CMS Vinç Sistemleri, istihdam ettiği eğitimli teknik ve idari personeliyle gerek ulusal, gerekse uluslararası alanda saygınlığını her geçen gün pekiştirmektedir.

Vinç Sistemleri

Endüstriyel tesislerde hammadde, yarı mamul ve mamullerin kaldırılması, bir yerden bir yere taşınması ve depolanması işlemlerinde kaldırma ve taşıma makineleri çok geniş kullanım sahalarına sahiptirler. CMS Vinç Sistemleri  ilgili normlar kapsamında standart üretim programı ile yüksek kaliteli ve ekonomik çözümler sunar.

Çelik Konstrüksiyon

CMS Vinç Sistemleri; hizmet verdiği firmaların mühendislik ve proje gurupları ile uyumlu çalışarak, yönetmeliklere, standartlara ve ihtiyaç duyulan esaslara yönelik tüm proje, üretim ve montaj çalışmalarını gerçekleştirmektedir.  Proje, üretim, montaj sürecinin bir bütün olarak yürütülmesi, ekonomi ve kalite etkinliğini arttırmaktadır.

Servis

CMS Vinç Sistemleri Servis Hizmetleri, uzman personeli ve tam donanımlı araçları ile vinç makineleri ve ekipmanlarının servis, bakım ve modernizasyon hizmetlerinin sağlanması amacı ile kurulmuştur. CMS Vinç Sistemleri Servis Hizmetlerinin hedefi, hizmet verdiği firmaların vinç ve ekipmanlarının servis ömrünü uzatmak ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışmasını sağlamaktır.