Neden Hongda ?

Neden Hongda ?


banner1HONGDA  En önemli parçası olan dişli grubu  Isıl işlem ve sertlik ölçümleri sadece Çin kuruluşları tarafından değil  . Ayrıca uluslar arası  denetim firmaları (SGS) tarafından yapılarak tarafımıza raporlanır.
·         Kule vinçlerin üretim esnasında yükleme esnasında denetimlerde  Çindeki  büromuz tarafından denetlenmektedir . Gerekli bilgi  ve irtibat numaraları iletişim kısmında bulabilirsiniz.
·         PLC kontrol Sistemi uygulanmaktadır. Tüm hareketlerde frekans invertör tercih edilmiştir. Sistem yumuşak kalkış yumuşak kalkış özelliğine sahiptir. Eksik veya fazla enerji frekans invertörler tarafından dengelenmektedir.  Böylelikle motor yanmaları ve arızaları minimize edilmiştir.

 

·         İsteyen müşterimizi  sözleşme imzalama sürecinden sonra HONGDA fabrikamızı  ziyaret edebiliriz.

 

·         HONGDA  Kule vinçlerinde  Ana Gövde  Panasonic  Kaynak robotları   Mast  ve Bom  imalatında Tozaltı kaynak ve gazaltı  kaynak teknolojisi kullanılmaktadır.

 

 

1.     HONGDA Kule Vinçlerinin gövde elemanları pimlidir. Kule Vincin pimli olması montaj-demontaj durumunda daha pratik olup, ekonomik açıdan son kullanıcıya avantajı olduğu gibi civatalı modellerde sık görülen gevşeme sorununu ortadan kaldırır ve ayrıca kurulum maliyetlerini düşürür.

2. HONGDA Kule Vinçlerinde bulunan Şaryo, kanca ve dönüş motorları,dünyanın en iyi motorları arasında gösterilen markadır.

3. HONGDA Kule Vinçlerinde bulunan İnvertör(sürücü) ve elektrik Şalt malzemesi Schneider Türkiye’nin hemen her bölgesinde bu sürücüleri bulmak mümkündür. HONGDA, kendine özel parçalar kullanarak en ufak bir yedek parça ihtiyacında dahi olsa son kullanıcıyı kendisine bağımlı kılmaz. Olası bir arıza durumunda, sair modeller gibi yurtdışından parça bekleme sorununu ortadan kaldırır.

4. HONGDA Kule Vincin otomasyon sistemleri yine Schneider  markadır ve yine Türkiye’nin her bölgesinden kolaylıkla temin edilebilir.

5. Sair modellerde cıvata,makara,elektrik aksamı gibi parçalar, sarf malzemesi olarak kategorize edildiğinden garanti kapsamına alınmaz. Soima Kule Vinçlerinin 5 yıl garantisi olmasının yanı sıra, ilk 1 yıl ful garanti yukarıda sözü edilen aksamları da kapsamaktadır.

6. HONGDA Kule Vinçlerinin Swich ve Joy-Stickleri Dünyaca unlu TER markadır ve yine Türkiye’nin her bölgesinde rahatlıkla bulunabilir. HONGDA yine bazı markalar gibi, son kullanıcıyı kendisine bağımlı kılmak adına sadece kendi bünyesinde bulunan özel aksam kullanmaz. Ve son kullanıcının mecburi bağımlılığını ortadan kaldırır.

7. HONGDA Kule Vinçlerde kullanılan halat çapları 8-10-12 -13-18 v.s.dir ve Türkiye standartlarına uygundur. Kopma mukavemetleri yüksektir

8.HONGDA Kule Vinçlerinin dişli grubu otomatik yağlama olup, sadece tüpleri 3,6 ay gibi zamanlarda değiştirilmesi yeterli olmaktadır.

9. HONGDA Kule Vinçlerinin Türkiye ve Middle East distribitörü olarak,15 yıllık deneyimli ekibiyle Türkiye’nin her bölgesine maximum 24 saat içerisinde teknik servis desteği sağlamaktadır.

10. Türkiye Cumhuriyetleri ve Arap ülkeleri de dahil olmak üzere, deneyimli ekibiyle 48 saat içerisinde teknik servis hizmet ve desteği vermektedir.