Çin Danışmanlık

Çin Danışmanlık


ejderha

HAKKIMIZDA

Dünyada uluslararası ticaretin öneminin biraz daha artması ve Çin mallarının dünya pazarında hızla yerini almasıyla birlikte Çin dünya ticaretinin kalbinin attığı yer haline gelmiştir.

Dünyada, bugünün ithalat-ihracat şirketleri Çin’de birçok sektör için ürün araştırma , uygun tüketiciyi bulma , ithalat-ihracat alanlarında Çin’de olabilmek ve kendi pazarlarında çalışmalarını devam ettirebilmek için hizmet vermektedir. Ama bu firmalar araştırılan ürünlerde; ürün kalitesinin yeterli bulunmaması, yükleme zamanında oluşan aksaklıklar ve zaman kayıpları, iletişimdeki sorunları ve Çinlilerle yapılan anlaşmalarda dikkatli olunmaması gibi nedenlerden dolayı bir çok sorun ile karşı karşıya gelebilirler. Burada göz önünde bulundurulacak en önemli şey Çin iş kültürü ile Batı iş kültürünü bir noktada buluşturabilme becerisidir.

Şirketimiz, OMC ithalat ihracat danışmanlığı; Çin’de, siz müşterilerimizin sorunsuz ticaret yapabilmesini sağlayan deneyimli kişiler tarafından kurulmuştur. Şirketimizin Şanghay ana ofisi olmak üzere Ankara ofisi de mevcuttur.

Hedefimiz

Çin ile yapacağınız ticarette maksimum verim alabilmenizi sağlayabilmektir.